Inwestowanie w czasach kryzysu

Niezmiernie miło jest nam poinformować o naszym udziale w bardzo ciekawym i wartościowym seminarium „Inwestowanie w czasach kryzysu” organizowanym przez Alternatywną Szkołę Biznesu i Rozwoju Osobistego ASBIRO. Głównym patronem seminarium jest Centrum im. Adama Smitha, a wśród sponsorów znajdziemy Fundację Instytut Carla Mengera oraz Fijorr Publishing.

ASBIRO od początku swojego istnienia jest unikalnym projektem szkoły opartej na zdrowych, wolnorynkowych zasadach. Wykładowcami uczelni z założenia nie są naukowcy teoretycy, ale ludzie prowadzący swoje firmy, mający ogromne praktyczne doświadczenie biznesowe, a także osoby odnoszące sukcesy w innych dziedzinach np. w sporcie, sztuce. Dotychczas wykłady prowadzili między innymi Andrzej Blikle, Robert Gwiazdowski, Jan Fijor.

W dniach 18-19 czerwca 2016 w Warszawie odbędzie się wyczekiwane już od dawna seminarium „Inwestowanie w czasach kryzysu”. Coraz więcej osób zadaje sobie pytanie, jak długo utrzyma się jeszcze dobra koniunktura na światowych rynkach. Pozornie wszystko nadal wygląda dobrze, ale bardziej przenikliwi obserwatorzy mają coraz większe wątpliwości, co do rzeczywistego dalszego potencjału wzrostu.

Pamiętając ostatnie załamania gospodarcze i kryzysy finansowe, coraz cenniejsza staje się wiedza, jak zabezpieczyć swoje środki, i to tak, żeby nie tracić, a wręcz przeciwnie – zarobić na nadchodzących kryzysie! Większość osób w momencie załamania rynków traci swoje ciężko zarobione i oszczędzane przez lata pieniądze, podczas gdy nieliczni zarabiają lepiej, niż kiedykolwiek wcześniej. Nie jest proste zadanie. Najbliższe seminarium ma na celu pogłębienie wiedzy uczestników tak, aby mogli sprostać właśnie temu wyzwaniu. Trzeba pamiętać, że największe katastrofy przynoszą właśnie największe możliwości zarobku.

Zapraszamy Państwa serdecznie do udziału w tym spotkaniu. Będzie do niepowtarzalna okazja poznać wiedzę całkowicie niedostępną w mediach, prezentowaną przez wybitnych praktyków rynków finansowych, mających za sobą doświadczenia niejednego już cyklu koniunkturalnego. Wśród nich jest także Dyrektor zarządzający Invest Management Kamil Gancarz.

Więcej informacji o seminarium wraz z programem jest dostępne na stronie ASBIRO:
https://www.asbiro.pl/seminarium/inwestowanie-w-czasach-kryzysu/