Zapraszamy do kontaktu

Przed kontaktem z nami prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami na temat dostępności terminów konsultacji, w zależności od oczekiwanej tematyki spotkania.

Możliwość inwestycji w start-up Kamila Gancarza. Jeżeli są Państwo zainteresowani tym tematem i planowana kwota zaangażowania stanowi nie więcej niż 10% wolnego kapitału przeznaczonego na inwestycje, to prosimy wysłać krotką wiadomość przez formularz, wraz z podaniem swoich danych kontaktowych, w szczególności prosimy o poprawny nr telefonu i e-mail. Skontaktujemy się wówczas z Państwem, aby uzgodnić wpisanie Państwa na listę osób zainteresowanych tą inwestycją.

Konsultacja osobista z Kamilem Gancarzem w sprawach inwestycji długoterminowych, tworzenia portfela inwestycyjnego, spółek zagranicznych, ochrony kapitału, itp. Konsultacje te są całkowicie zawieszone bezterminowo. Nie przyjmujemy obecnie nowych klientów.

Konta bankowe w Szwajcarii. Nie zakładamy już zagranicznych rachunków bankowych dla firm. Oferujemy jedynie pomoc w zakładaniu kont bankowych w Szwajcarii dla osób fizycznych. Jednakże z uwagi na inne zajęcia i dużą liczbę zainteresowanych osób, mamy bardzo ograniczoną pulę wolnych terminów na spotkania – czas oczekiwania na konsultację w tym temacie to obecnie kilka miesięcy.
Jeżeli są Państwo zdecydowani założyć osobiste konto bankowe w Szwajcarii w celu ochrony kapitału lub inwestowania za pośrednictwem takiego rachunku (nie dotyczy to inwestycji w kryptowaluty), prosimy o kontakt. Cena naszej usługi to 5500 euro.

Wszelkie spotkania są możliwe wyłącznie po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.

Dla Państwa wygody i pełni bezpieczeństwa dysponujemy szyfrowanymi kanałami komunikacji głosowej przez Internet. Istnieje możliwość umówienia zabezpieczonej, szyfrowanej konferencji internetowej. Dysponujemy także szyfrowanymi skrzynkami mailowymi. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji.

Kontakt

14 + 1 =

Invest Management

90-525 Łódź

ul. Wólczańska 143

NIP: 732-201-36-67

REGON: 100810865

Telefon: +48 731 730 770