Zapraszamy do kontaktu

Przed kontaktem z nami prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami na temat dostępności terminów konsultacji, w zależności od oczekiwanej tematyki spotkania.

Kwestie podatkowe przy wychodzeniu z kryptowalut. Obecnie przygotowujemy dla Państwa odpowiednie rozwiązanie. Osoby zainteresowane, które nie kontaktowały się jeszcze z nami w tej sprawie, prosimy o przesłanie nam informacji przez formularz kontaktowy wraz z podaniem swoich danych kontaktowych. Wówczas będziemy mogli powiadomić Państwa, kiedy ten produkt będzie już gotowy. Na ten moment to rozwiązanie jest przeznaczone wyłącznie dla rezydentów podatkowych Polski. Nie potrafimy dziś odpowiedzieć, czy będziemy w stanie pomóc osobom mającym rezydencję podatkową poza Polską. Przewidywany próg kwotowy, który umożliwi skorzystanie z naszego produktu jest w okolicach ponad 250 tyś. zł, jednak ostateczna kwota tego progu będzie znana po zakończeniu naszych prac.

Możliwość inwestycji w start-up Kamila Gancarza. Ostatnia runda finansowania jest już zamknięta. Przygotowujemy otwarcie nowej rundy na marzec 2022 roku. Przewidujemy, że próg wejścia będzie wynosił 500 tys. zł. Jeżeli są Państwo zainteresowani tym tematem i wspomniana kwota stanowi nie więcej niż 10% wolnego kapitału przeznaczonego na inwestycje, to prosimy wysłać krotką wiadomość przez formularz, wraz z podaniem swoich danych kontaktowych, w szczególności prosimy o poprawny nr telefonu i e-mail. Skontaktujemy się wówczas z Państwem, aby uzgodnić wpisanie Państwa na listę osób zainteresowanych tą inwestycją.

Konsultacja osobista z Kamilem Gancarzem w sprawach inwestycji długoterminowych, tworzenia portfela inwestycyjnego, spółek zagranicznych, ochrony kapitału, itp. Konsultacje te są całkowicie zawieszone bezterminowo. Nie przyjmujemy obecnie nowych klientów. W perspektywie roku zaproponujemy Państwu alternatywne możliwości skorzystania z wiedzy i doświadczenia Kamila w zakresie inwestowania i zarządzania majątkiem. 

Konta bankowe w Szwajcarii. Nie zakładamy już zagranicznych rachunków bankowych dla firm. Oferujemy jedynie pomoc w zakładaniu kont bankowych w Szwajcarii dla osób fizycznych. Jednakże z uwagi na inne zajęcia i dużą liczbę zainteresowanych osób, mamy bardzo ograniczoną pulę wolnych terminów na spotkania – czas oczekiwania na konsultację w tym temacie to obecnie kilka miesięcy.
Jeżeli są Państwo zdecydowani założyć osobiste konto bankowe w Szwajcarii w celu ochrony kapitału lub inwestowania za pośrednictwem takiego rachunku (nie dotyczy to inwestycji w kryptowaluty), prosimy o kontakt. Cena naszej usługi to 5000 euro.

Wszelkie spotkania są możliwe wyłącznie po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.

Dla Państwa wygody i pełni bezpieczeństwa dysponujemy szyfrowanymi kanałami komunikacji głosowej przez Internet. Istnieje możliwość umówienia zabezpieczonej, szyfrowanej konferencji internetowej. Dysponujemy także szyfrowanymi skrzynkami mailowymi. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji.

Kontakt

8 + 3 =

Invest Management

90-525 Łódź

ul. Wólczańska 143

NIP: 732-201-36-67

REGON: 100810865

Telefon: +48 731 730 770

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 11-16.