Zapraszamy do kontaktu

Przed kontaktem z nami prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami na temat dostępności terminów konsultacji, w zależności od oczekiwanej tematyki spotkania.

Kwestie podatkowe przy wychodzeniu z kryptowalut. Obecnie przygotowujemy dla Państwa dwa alternatywne rozwiązania, przewidujemy, że będą one kompletne pod koniec lipca. W tej sprawie prosimy o kontakt najwcześniej w połowie lipca.

Możliwość inwestycji w start-up Kamila Gancarza. Ostatnia runda finansowania jest już zamknięta. Przygotowujemy otwarcie nowej rundy na przełom 2021/2022. Przewidujemy, że próg wejścia będzie wynosił 500 tys. zł. Jeżeli są Państwo zainteresowani tym tematem i wspomniana kwota stanowi nie więcej niż 10% wolnego kapitału przeznaczonego na inwestycje lub będzie tak pod koniec roku, to prosimy wysłać krotką wiadomość przez formularz, wraz z podaniem swoich danych kontaktowych, w szczególności prosimy o poprawny nr telefonu i e-mail. Skontaktujemy się wówczas z Państwem, aby uzgodnić wpisanie Państwa na listę osób zainteresowanych tą inwestycją.

Konsultacja osobista z Kamilem Gancarzem w sprawach inwestycji długoterminowych, tworzenia portfela inwestycyjnego, spółek zagranicznych, ochrony kapitału, itp. Najbliższe wolne terminy spotkań będą w lipcu, jednakże nie mamy jeszcze wyznaczonych konkretnych dat. W celu umówienia się na konsultację prosimy o kontakt najwcześniej w połowie czerwca.

Wszystkie wymienione ograniczenia dostępności terminów dotyczą zarówno spotkań na żywo, jak i online.

Konta bankowe w Szwajcarii. Jeżeli są Państwo zdecydowani założyć konto bankowe w Szwajcarii w celu ochrony kapitału lub inwestowania za pośrednictwem takiego rachunku (nie dotyczy to inwestycji w kryptowaluty), prosimy o kontakt telefoniczny pod numer +48 512 110 940.

Spotkania są możliwe wyłącznie po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.

Dla Państwa wygody i pełni bezpieczeństwa dysponujemy szyfrowanymi kanałami komunikacji głosowej przez Internet. Istnieje możliwość umówienia zabezpieczonej, szyfrowanej konferencji internetowej. Dysponujemy także szyfrowanymi skrzynkami mailowymi. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji.

Kontakt

11 + 15 =

Invest Management

93-487 Łódź

ul. Eugeniusza 17 lok. 2

NIP: 732-201-36-67

REGON: 100810865

Telefon: +48 731 730 770

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 11-16.