Zapraszamy do kontaktu

Przed kontaktem z nami prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami na temat dostępności terminów konsultacji, w zależności od oczekiwanej tematyki spotkania.

Kwestie podatkowe przy wychodzeniu z kryptowalut. Obecnie przygotowujemy dla Państwa odpowiednie rozwiązanie. Osoby zainteresowane, które nie kontaktowały się jeszcze z nami w tej sprawie, prosimy o przesłanie nam informacji przez formularz kontaktowy wraz z podaniem swoich danych kontaktowych. Wówczas będziemy mogli powiadomić Państwa, kiedy ten produkt będzie już gotowy, co powinno nastąpić w październiku lub listopadzie. Na ten moment to rozwiązanie jest przeznaczone dla rezydentów podatkowych Polski. Nie potrafimy dziś odpowiedzieć, czy będziemy w stanie pomóc osobom mającym rezydencję podatkową poza Polską. Przewidywany próg kwotowy, który umożliwi skorzystanie z naszego produktu jest w okolicach 250 tyś. zł, jednak ostateczna kwota tego progu będzie znana po zakończeniu naszych prac.

Możliwość inwestycji w start-up Kamila Gancarza. Ostatnia runda finansowania jest już zamknięta. Przygotowujemy otwarcie nowej rundy na początek 2022 roku. Przewidujemy, że próg wejścia będzie wynosił 500 tys. zł. Jeżeli są Państwo zainteresowani tym tematem i wspomniana kwota stanowi nie więcej niż 10% wolnego kapitału przeznaczonego na inwestycje lub będzie tak na koniec bieżącego roku, to prosimy wysłać krotką wiadomość przez formularz, wraz z podaniem swoich danych kontaktowych, w szczególności prosimy o poprawny nr telefonu i e-mail. Skontaktujemy się wówczas z Państwem, aby uzgodnić wpisanie Państwa na listę osób zainteresowanych tą inwestycją.

Konsultacja osobista z Kamilem Gancarzem w sprawach inwestycji długoterminowych, tworzenia portfela inwestycyjnego, spółek zagranicznych, ochrony kapitału, itp. Konsultacje te są całkowicie zawieszone bezterminowo. Nie przyjmujemy obecnie nowych klientów. W perspektywie roku zaproponujemy Państwu alternatywne możliwości skorzystania z wiedzy i doświadczenia Kamila w zakresie inwestowania i zarządzania majątkiem. 

Konta bankowe w Szwajcarii. Jeżeli są Państwo zdecydowani założyć konto bankowe w Szwajcarii w celu ochrony kapitału lub inwestowania za pośrednictwem takiego rachunku (nie dotyczy to inwestycji w kryptowaluty), prosimy o kontakt telefoniczny pod numer +48 512 110 940. Jednakże informujemy, że nie mamy już wolnych terminów na spotkania do końca tego roku.

Wszelkie spotkania są możliwe wyłącznie po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.

Dla Państwa wygody i pełni bezpieczeństwa dysponujemy szyfrowanymi kanałami komunikacji głosowej przez Internet. Istnieje możliwość umówienia zabezpieczonej, szyfrowanej konferencji internetowej. Dysponujemy także szyfrowanymi skrzynkami mailowymi. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji.

Kontakt

1 + 2 =

Invest Management

93-487 Łódź

ul. Eugeniusza 17 lok. 2

NIP: 732-201-36-67

REGON: 100810865

Telefon: +48 731 730 770

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 11-16.