Invest Management

Invest Management to instytucja niebankowa, której celem jest zapewnienie klientom kompleksowej obsługi w zakresie consultingu finansowego i podatkowego oraz Wealth Management, czyli zarządzania majątkiem w oparciu o odpowiednio dobrane portfolio.

Zaczynaliśmy 10 lat temu od zwykłego pośrednictwa finansowego, z czasem wprowadziliśmy do oferty bardziej ekskluzywne produkty dla zamożniejszych inwestorów. Dziś naszym celem nie jest już sprzedaż produktów finansowych, tylko tworzenie i znajdowanie rozwiązań problemu klienta w obszarze szeroko pojętych finansów. Jesteśmy elastyczni, nie trzymamy się konkretnych produktów czy firm. Najważniejsze są dla nas relacje i potrzeby naszych klientów.

Pasja, wyobraźnia i doświadczenie w zarządzaniu kapitałem pozwalają nam tworzyć najwyższej jakości niestandardowe rozwiązania, będące w stanie zadowolić najbardziej wymagających inwestorów poszukujących efektów, które trudno znaleźć w innych firmach.

 

Nasza oferta optymalizacji portfela inwestycyjnego zawiera między innymi złożone systemy transferu międzypokoleniowego oraz formuły prawne ochrony mienia przed wierzycielami, bezprawiem urzędniczym i podatkami. Gwarantują one naszym Klientom daleko idącą poufność, a tym samym bezpieczeństwo zarówno zgromadzonego kapitału jak i samego inwestora.

Dla firm z dużymi transakcjami walutowymi uruchamiamy specjalne usługi w polskich lub zagranicznych bankach, które pozwalają na znaczne oszczędności przy wymianie walutowej i ograniczają ryzyko kursowe.

Współpracujemy z bankami na całym świecie, w tym w szczególności na terenie Szwajcarii i Liechtensteinu. Mamy rozbudowane kontakty i relacje w wielu krajach świata, co pozwala nam sięgać po instrumenty i rozwiązania nie zawsze dostępne w Polsce.

Prowadzimy stałą, ścisłą współpracę z kancelarią radcy prawnego, specjalizującą się w tematyce prawa podatkowego, finansowego i handlowego oraz w prawie Internetu.

Zawsze zapewniamy w naszych działaniach całkowitą prywatność i dyskrecję.

Kamil Rafał Gancarz

Finansista, przedsiębiorca, wynalazca. Od stycznia 2010 roku właściciel i dyrektor zarządzający firmy Invest Management. Pasjonat finansów, członek Mensy, człowiek o wielkiej energii, przenikliwości i skrupulatności.

Karierę zawodową zaczynał jako trader, pracując w brytyjskiej firmie inwestycyjnej, gdzie po odpowiednich szkoleniach zarządzał kapitałem 25 milionów euro. Podejmując decyzje o alokacji aktywów na różnych rynkach, zrobił ponad 500 tysięcy lotów, czyli około 20 miliardów złotych obrotu.

Preferując jednak pracę z ludźmi nad wielogodzinne wysiadywanie przed monitorami, zmienił charakter wykonywanej pracy i rozpoczął własną działalność gospodarczą na rynku doradztwa finansowego. Następnie, wraz z rosnącym doświadczeniem przesunął się bardziej w kierunku consultingu finansowego dla zamożnych, a przez to bardziej wymagających klientów. Obecna współpraca z różnymi instytucjami finansowymi, (w tym bankami i instytucjami pozabankowymi) na całym świecie pozwala mu świadczyć także usługi w zakresie umiędzynarodowienia przedsiębiorstw, otwierania kont bankowych na całym Świecie i pomocy w procedurach compliance związanych z otwieraniem oraz prowadzeniem rachunków bankowych.

Pasja i nieustające pogłębianie swojej wiedzy zawodowej pozwoliły mu wypracować bardzo wysokie i rzadko spotykane na polskim rynku kwalifikacje w analizie instrumentów finansowych, produktów inwestycyjnych rynku kapitałowego, produktów bankowych oraz alternatywnych systemów obrotu.

Od 2014 roku związany z technologią Blockchain i kryptowalutami, jako finansami 2.0.

Fundator i prezes Fundacji „Blockchain Development Foundation”, zajmującej się rozwojem i wspieraniem technologii Blockchain, działalnością naukową i naukowo-techniczną, wspieraniem wynalazczości oraz ochrony i rozwoju własności intelektualnej, jak również wspieraniem start-upów związanych z bezpieczeństwem, kryptografią i technologią Blockchain. Fundacja posiada ambitny cel zbudować pierwszego, polskiego Unicorna.