Invest Management

Invest Management to instytucja niebankowa, której celem jest zapewnienie klientom kompleksowej obsługi w zakresie consultingu finansowego i podatkowego oraz Wealth Management, czyli zarządzania majątkiem w oparciu o odpowiednio dobrane portfolio.

Zaczynaliśmy 5 lat temu od zwykłego pośrednictwa finansowego, z czasem wprowadziliśmy do oferty bardziej ekskluzywne produkty dla zamożniejszych inwestorów. Dziś naszym celem nie jest już sprzedaż produktów finansowych, tylko tworzenie i znajdowanie rozwiązań problemu klienta w obszarze szeroko pojętych finansów. Jesteśmy elastyczni, nie trzymamy się konkretnych produktów czy firm. Najważniejsze są dla nas relacje i potrzeby naszych klientów.

Pasja, wyobraźnia i doświadczenie w zarządzaniu kapitałem pozwalają nam tworzyć najwyższej jakości niestandardowe rozwiązania, będące w stanie zadowolić najbardziej wymagających inwestorów poszukujących efektów, które trudno znaleźć w innych firmach.

Nasza oferta optymalizacji portfela inwestycyjnego zawiera między innymi złożone systemy transferu międzypokoleniowego oraz formuły prawne ochrony mienia przed wierzycielami, bezprawiem urzędniczym i podatkami. Gwarantują one naszym Klientom daleko idącą poufność, a tym samym bezpieczeństwo zarówno zgromadzonego kapitału jak i samego inwestora.

Dla firm z dużymi transakcjami walutowymi uruchamiamy specjalne usługi w polskich lub zagranicznych bankach, które pozwalają na znaczne oszczędności przy wymianie walutowej.

Współpracujemy z bankami w Szwajcarii i Liechtensteinie oraz z londyńskim bankiem inwestycyjnym. Mamy rozbudowane kontakty i relacje w wielu krajach świata, co pozwala nam sięgać po instrumenty i rozwiązania nie zawsze dostępne w Polsce.

Od 2011 roku świadczymy w bardzo szerokim zakresie usługi consultingu dla dużego podmiotu zagranicznego z branży finansowej.

Prowadzimy stałą, dwustronną współpracę z kancelarią radcy prawnego, specjalizującą się w tematyce prawa podatkowego, finansowego i handlowego oraz prawie Internetu.

Zawsze zapewniamy w naszych działaniach całkowitą prywatność i dyskrecję.

KamilKamil Gancarz
Dyrektor zarządzający

Pasjonat finansów, członek Mensy, człowiek o wielkiej energii, przenikliwości i skrupulatności.

Karierę zawodową zaczynał jako trader, pracując w brytyjskiej firmie inwestycyjnej, gdzie po odpowiednich szkoleniach zarządzał kapitałem 25 milionów euro. Podejmując decyzje o alokacji aktywów na różnych rynkach, zrobił ponad 500 tysięcy lotów, czyli około 20 miliardów złotych obrotu.

Preferując jednak spotkania na żywo z klientami nad wielogodzinne wysiadywanie przed monitorami, zmienił charakter wykonywanej pracy i rozpoczął własną działalność gospodarczą na rynku doradztwa finansowego i sprzedaży produktów inwestycyjnych. Następnie, wraz z rosnącym doświadczeniem przesunął się bardziej w kierunku Wealth Management i consultingu dla zamożnych, a przez to bardziej wymagających klientów. Pasja i nieustające pogłębianie swojej wiedzy zawodowej pozwoliły mu wypracować rzadko spotykane na polskim rynku kwalifikacje w analizie instrumentów finansowych, produktów inwestycyjnych rynku kapitałowego, produktów bankowych oraz alternatywnych systemów obrotu.

Tomasz Pochylski
Dyrektor ds. rozwoju

Przedsiębiorca z kilkunastoletnim stażem, aktywny inwestor. Matematyk z wykształcenia, pasjonuje się psychologią społeczną i neuropsychologią, w szczególności psychologicznymi aspektami podejmowania decyzji inwestycyjnych. Niezwykle kreatywny, a jednocześnie rzeczowo wykorzystujący aparat matematyczny w ocenie projektów biznesowych i finansowych.

Swoje poważniejsze doświadczenia na rynku kapitałowym rozpoczynał klasycznie, jako pośrednik w sprzedaży popularnych produktów inwestycyjnych. W krótkim czasie, szukając ciekawszych i wydajniejszych metod lokowania kapitału, skierował się ku rynkowi inwestycji alternatywnych. Zdobyte tam przez wiele lat doświadczenia, pozwoliły mu nabrać szczególnych umiejętności w ocenie perspektyw i ryzyka rozmaitych produktów inwestycyjnych oraz wyłapywania ukrytych w nich pułapek.